Nowy rok zawsze przynosi ze sobą nadzieję. Liczymy na nowe szanse i możliwości. Mamy także jakieś plany. Aby konsekwentnie podążać za obranym celem, warto jednak postawić na ciężką pracę i planowanie. W utrzymaniu motywacji i dyscypliny pomogą specjalne kalendarze książkowe. To także świetny pomysł na gadżet firmowy. Okazuje się też, że upominek ten może być w 100% ekologiczny!

Kalendarze firmowe i ich zalety

Elegancki kalendarz to bardzo praktyczna rzecz, która ułatwia planowanie i organizację czasu. Sięgają po nie zarówno pojedyncze osoby, jak i instytucje lub biura. Pięknie prezentujący się wizualnie terminarz to świetny gadżet reklamowy. Jest praktyczny i stylowy, budząc w odbiorcy wiele pozytywnych skojarzeń. Pozwala on budować silną markę. Można go wręczyć nie tylko klientom, ale również partnerom biznesowym i współpracownikom, co będzie ważnym gestem, pokazującym szacunek i klasę firmy. Trzeba jednak zadbać o to, aby kalendarz spełniał wszystkie jakościowe standardy. Najlepiej, by był on ekologiczny. Klienci coraz bardziej doceniają to, że firmy dbają o środowisko naturalne.

Notesy i kalendarze w stylu eko

Jak jednak wybrać solidny i zarazem ekologiczny kalendarz na rok 2021? Z pomocą przychodzi producent Lediberg, oferujący nowoczesne terminarze w różnych rozmiarach. Co więcej, firma stawia także na personalizację każdego zamówienia. Logo bądź reklamę firmy można umieścić w różnych miejscach: na okładce, wklejce, wstążce czy wewnętrznych stronach. Do znakowania firma wykorzystuje najnowsze technologie, takie jak druk cyfrowy UV i Digital Edge. Nadruki mogą być stylowe i oryginalne, kolorowe i stonowane w wyrazie, duże i subtelne. Wszystko zależy od potrzeb danej firmy.

Ale terminarze Lediberg to coś więcej niż solidność i wysoka estetyka wykonania. To także wrażliwość na środowisko naturalne. Wszystkie eko notesy powstają w oparciu o nowoczesne i przyjazne dla środowiska technologie, a kolekcja Appeel drukowana jest na papierze jabłkowym! Fakt ten z pewnością docenią świadomi przedsiębiorcy, którzy starają się w swoich działaniach podejmować takie decyzje, które nie szkodzą środowisku naturalnemu.

Eko kalendarze firmowe to standardowy pomysł na upominek. Jest on elegancki i praktyczny, zawsze zostanie doceniony. Zaskakiwać może jednak jego ekologiczność. Każdy terminarz wygląda wyjątkowo, gdyż zostaje on poddany procesowi indywidualizacji. Chodzi o to, by notes w pełni oddawał ducha danej marki i godnie ją reprezentował. Solidne kalendarze o niebanalnym wyglądzie z pewnością sprawią uśmiech na niejednej twarzy. Najważniejsze, by pomogły one przejść przez kolejne miesiące z optymizmem, opartym o odpowiednie planowanie i dobrą organizację czasu.